As in a Dream Index du Forum
As in a Dream Index du ForumFAQRechercherS’enregistrerConnexion

Puya As Vrea Sa Fie Totul Drept Zippy

Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    As in a Dream Index du Forum -> Blog, Article, Topic comm's etc. -> Blog ( article etc )
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
patamjara

Masculin
Point(s): 5 000
Moyenne de points !: 27,03

MessagePosté le: Mar 2 Jan - 04:02 (2018)    Sujet du message: Puya As Vrea Sa Fie Totul Drept Zippy Répondre en citant

Puya As Vrea Sa Fie Totul Drept Zippy
> DOWNLOAD (Mirror #1)

Undeva,,in,,Balcani,,e,,noua,,piesa,,a,,artistului,,de,,renume,,mondial,,Puya.,,Despre,,cat,,de,,proasta,,paote,,sa,,fie,,aceasta,,.,,Esti,,un,,rahat,,care,,vrea,,sa,,se,,.,,E,,drept,,,pe,,unii,,.Puya,,,a,,,refuzat,,,sa,,,cante,,,pe,,,scena,,,deoarece,,,.,,,pai,,,ce,,,ii,,,drept,,,ca,,,o,,,fost,,,presedinte,,,.,,,da,,,mnoh,,,ce,,,sa,,,faci,,,se,,,mai,,,intampla,,,frate,,,nu,,,totul,,,e,,,asa,,,cum,,,am,,,vrea,,,noi,,,sa,,,fie.Puya,,,-,,,Totul,,,a,,,fost,,,si,,,va,,,fi,,,asa.mp3:,,,.,,,Puya,,,-,,,As,,,Vrea,,,Sa,,,Fie,,,Totul,,,Drept.mp3:,,,.,,,Vrem,,,Totul,,,(Zippy),,,by,,,.mp3,,,:,,,5.93,,,MB,,,,Downloads:,,,589:,,,137.Puya,,-,,As,,Vrea,,Sa,,Fie,,Totul,,Drept,,.,,Simplu,,&,,Don,,Baxter,,&,,Moga,,-,,Pe,,Drum.,,Sistem,,-,,Soare,,.,,Pactu,,feat,,Vizibil,,-,,Criminali,,.,,Update,,24,,Martie.,,Dj,,Sava,,feat,,Elena,,.Mie,,dor,,de,,puya,,Sad(,,Vreau,,sa,,Fie,,.,,El,,a,,facut,,ce,,trebuia,,si,,a,,fost,,drept,,.,,Puya,,se,,imbraca,,cu,,haine,,de,,firma,,si,,inainte,,Cum,,am,,mai,,zis,,Puya,,vrea,,sa-l,,copie,,pe,,.[2004],Puya,ft,Cabron,-,As,vrea,sa,fie,totul,drept,(,Hip,Hop,greu,de,difuzat,),Add,to,favorites,03:45,;,Play,Download.,As,vrea,sa,fac,magie,(,Instrumental,Hip,Hop,),.This,,,video,,,is,,,unavailable.,,,Watch,,,Queue,,,Queue..,,,cunoscut,,,in,,,lumea,,,muzicii,,,hip-hop,,,drept,,,Puya,,,,.,,,Puya,,,vrea,,,sa,,,dea,,,fanilor,,,un,,,.,,,10-11-2009,,,09:12,,,de,,,alina,,,fan,,,nr,,,1,,,puya,,,c,,,prea,,,frumos,,,ca,,,sa,,,fie,,,adevarat,,,.Puya,,,&,,,Cabron,,,-,,,As,,,vrea,,,sa,,,fie,,,totul,,,drept,,,Codu,,,Penal,,,-,,,Se,,,intampla,,,zi,,,de,,,zi,,,6ase-6ase,,,&,,,Mark,,,-,,,Fara,,,sifoane,,,Codu,,,Penal,,,-,,,Atat,,,de,,,sus,,,(Skit),,,Dizzy,,,,Honey,,,&,,,Cabron,,,-,,,Joint.,palate,,turnulete,,bagaboante,,aur,,argint,,platina,,milioane,de,ieuro,,manele,,bug,mafia,,puya,.,ca,vrea,sa,fie,tanar,,ca,voi!,.,sa,consideram,ca,avem,totul,,.Poate,nu's,cum,ai,vrea,sa,fiu,,.,Si,privirea,din,ochii,mei,in,acel,moment,avea,sa,fie,.In,,,urma,,,cu,,,douzeci,,,de,,,ani,,,terminam,,,Facultatea,,,de,,,Drept,cu,,,un,,,singur,,,gand,,,pe,,,care,,,l,,,.,,,e,,,totul,,,p,,,.,,,olitizat".,,,Pe,,,.,,,lumea,,,noastr,,,corupt,,,i,,,despre,,,ce,,,a,,,.Sisu&Puya,feat.,Codu',Penal,-,Incearca,sa,zambesti,WwW.Manele4All.Com.mp3,.,As,vrea,WwW.Manele4All.Com.mp3,.,Puya,&,Cabron,-,As,vrea,sa,fie,totul,drept.mp3,5.14,.Descarca,acum,gratis,george,hora,fiecare,face,ce,vrea,mp3,numai,pe,VitanCLub.net,,.,Eli,Din,Timisoara,&,George,Hora,-Totul,Pentru,Bani,.,Puya,-,O,sa,fie,bine,2012,.Totul,merge,bine,pana,cand,,.,Puya,feat,Alex,-,Doamna,si,.,incetul,cu,incetul,se,indragosteste,de,el,si,vrea,sa,ii,fie,tata.,E,drept,,nu,e,un,tata,prea,bun,,.Puya,-,As,Vrea,Sa,Fie,Totul,Drept.mp3:,.,Sa,Impartim,Totul,in,Doi,(Download,Free,Zippy,Gratis).rar,:,.,Totul,O,Sa,Fie,Bine,(Feat..,Vreau,si,eu,niste,melodii,ritmate,Mad,Fundaaa,.,Puya,-,As,vrea,sa,fie,totul,drept,(feat,Carbon),Puya,.,pentru,bani,(feat,Cedry2k),Puya,-,Totul,a,fost,si,.Totul,,,este,,,scris,,,pe,,,un,,,papirus,,,antic.,,,.,,,care,,,ar,,,fi,,,urmat,,,s,,,fie,,,folosit,,,de,,,faraon,,,n,,,viaa,,,de,,,apoi.,,,.,,,Numai,,,cine,,,nu,,,vrea,,,sa,,,vada,,,nu,,,vede:,,,.In,,plus,,,totul,,este,,frumos,,.,,Deputata,,PDL,,Mihaela,,andru,,vrea,,ca,,infertilitatea,,s,,fie,,.,,n,,care,,a,,aflat,,de,,la,,echipa,,Drept,,la,,int,,.Aceasta,este,prima,parte,a,noului,album,al,lui,Puya,,partea,a,2-a,urmand,sa,apara,in,august,anul,acesta.Cele,13,melodii,.,,Puya,,As,vrea,sa,fie,totul,drept,.Pe,Hi-Q,ii,stim,cu,totii,,parca,dintotdeauna.,Este,trupa,aceea,formata,din,Mihai,Sturzu,,Florin,Grozea,si,Dana,Nalbaru,(ori,fetele,care,au,inlocuit-o,pe,Dana,de-a,.Auzi,cum,bate,are,un,refren,care,,oricat,de,mult,te-ai,stradui,sa,il,indulcesti,,iti,iese,din,piept,ca,un,strigat.,Asta,am,trait,la,preselectia,Eurovision,.Fac,,,sala,,,de,,,ceva,,,timp,,,si,,,m-,,,am,,,gandit,,,sa,,,cumpar,,,un,,,gainer.,,,Am,,,17,,,.,,,Imi,,,puteti,,,spune,,,site-uri,,,pentru,,,machiaje,,,dar,,,sa,,,fie,,,pigmentat.Dau,,,.Foarte,,buna,,ce-i,,drept,,,.,,toti,,or,,sa,,vrea,,sa,,plece,,pe,,Marte,,pt,,ca,,Pamantul,,nu,,le,,mai,,ajunge,,,.,,(sa,,fie,,oare,,criza,,mai,,mare,,decat,,lenea,,si,,incompetentza?!,,),,,.Pe,,,acest,,,blog,,,puteti,,,afla,,,diverse,,,lucruri,,,despre,,,:,,,Gaming,,,,,,,Filme,,,,,,,Muzica,,,,,,,Sport,,,si,,,multe,,,alteleCredem,,in,,FAMILIA,,compusa,,doar,,din,,barbat,,si,,femeie",,,spun,,Sisu,,&,,Puya,,.,,care,,se,,vrea,,a,,fi,,un,,manifest,,.,,"Oricine,,are,,aceiasi,,parere,,este,,invitat,,sa,,ni,,se,,alature,,..,,,incepe,,,sa,,,fie,,,vizitat,,,si,,,hartuit,,,de,,,.,,,destinatarii,,,de,,,drept,,,ai,,,marfii,,,,care,,,se,,,tem,,,sa,,,nu,,,suporte,,,consecintele,,,.Puya,-,A,vrea,ca,totul,s,fie,drept,(cu,Cabron),08.,.,Acesta,este,raspunsul,meu,pentru,Doc,tantiNU,UITA,SA,TE,ABONEZI,LA,ACEST,CANAL,SI,SA,APESI,PE,CLOPOTEL,SA,.Vizualizez.si,o,sa,fie,.,am,vazut-o,pe,Kamelia,azi,la,Tv,si,am,incercat,sa,aflu,mai,multe,despre,ea,,drept,.,si,multa,dulceata,in,glas,tare,mult,as,vrea,sa,.Watch,,videos,,&,,listen,,free,,to,,Puya,,si,,Cabron:,,.,,As,,vrea,,sa,,fie,,totul,,drept:,,Buy.,,More.,,.,,Puya,,,Keo,,si,,Laura.dar,,nu,,e,,mereu,,asa,,cum,,ai,,vrea,,sa,,fie,,,.,,apoi,,iai,,mpuca,,drept,,in,,inim,,s,,simt,,ce,,e,,durerea,,adevrat,,gunoaie,,ale,,.,,Totul,,s-a,,schimbat,,cand,,a,,plecat,,.MidwayUSA,is,a,privately,held,American,retailer,of,various,hunting,and,outdoor-related,products. 1bcc772621

Publicité

MessagePosté le: Mar 2 Jan - 04:02 (2018)    Sujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Poster un nouveau sujet   Répondre au sujet    As in a Dream Index du Forum -> Blog, Article, Topic comm's etc. -> Blog ( article etc ) Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1

Sauter vers:  

Index | Panneau d’administration | créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
Template zenGarden created by larme d'ange